İnternetten Başvuru Formu

 • Kayıt koşullarını okuyup “Kabul Ediyorum” düğmesini tıkladığınızda ulaşacağınız “ÇALIŞMA KAMPLARI BAŞVURU FORMU“nu  eksiksiz olarak doldurun ve “GÖNDER” düğmesini tıklayarak yollayın.
 • Kayıt ücreti ödenmeden başvurunuz işleme konamayacağından, lütfen en kısa sürede kayıt ücretini Gönüllü Hizmetler Derneği banka hesabına yatırın ve yatırdığınızı workcamps.out@gonulluhizmetlerdernegi.org adresine yazın. Yapabiliyorsanız banka dekontunu da ekleyin. Başvuru formunun yollanmasından sonraki 7 gün içinde ödeme yapılmamışsa başvuru belgesi sistemden silinmektedir.
  Kayıt ücretini yatırabileceğiniz banka hesap numaramız;
  Hesap Adı : Gönüllü Hizmetler Derneği İktisadi İşletmesi
  Türkiye İş Bankası Beyoğlu Şubesi (Şube Kodu 1011)
  Hesap No: 2028338 IBAN : TR85 0006 4000 0011 0112 0283 38
  Açıklama kısmına “kampçı adını” yazdırmayı unutmayınız.
 • Kredi kartı ile hemen ödemek için Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları Ödeme Formu adresini tıklayınız.
 • 1 Ekim – 28 Şubat tarihleri arasında kayıt oluyorsanız yalnızca ön kayıt bedelini (birden fazla sayıda kamp yapacaksanız ön kayıt bedellerinin toplamını) yatırmanız yeterlidir.
 • 1 Mart’tan sonra kayıt oluyorsanız, kayıt ücret(ler)inin tamamını yatırmalısınız.
 • Başvurunuz kaydedildikten sonra Gönüllü Hizmetler Derneği’den, bundan sonraki işlemler hakkında bir bilgi kağıdı ve kaydınızı izlemek için gerekli olan kullanıcı adınızı ve parolanızı alacaksınız. Bunları not ediniz. Gerektiğinde, Kayıt İzleme Bölümü’nden kendi dosyanıza girerek adres, e-posta, telefon numarası, vb. değişen bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Zamanında değiştirilmeyen bilgiler nedeniyle oluşacak aksaklıklardan Gönüllü Hizmetler Derneği sorumlu değildir.
 • Internet Servis Sunucularında oluşacak aksaklıklardan Gönüllü Hizmetler Derneği sorumlu değildir.
KVKK – Açık Onay

Kişisel verilerinizin işlenmesinde 6698 sayılı Kanun’da ve diğer kanunlarda öngörülen usul ve esaslar dikkate alınmaktadır. Kişisel verilerinizi mevzuattan doğan yetki ve yükümlülüklerimiz çerçevesinde, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, belirli, açık, meşru amaçlar için ve onayınız çerçevesinde işlemekteyiz. Bu kapsamda tarafınızdan temin edilen ad, soyad, e-posta adresi, adres bilgi, özel nitelikli kişisel veriler gibi veriler kurumumuzun faaliyet ve etkinliklerle ilgili tarafınızı haberdar etmek üzere işlenmektedir. Kişisel verileriniz, elektronik ortamda mevcut bulunan veri tabanımızda muhafaza edilmektedir. Kişisel verilerin işlenmesi, saklanması, kullanılması ve aktarılmasına ilişkin bilgilendirme metnini okudum, anladım.

Kabul Ediyorum