Sınır Tanımayanlar Sanal Kamplarda Buluşuyor!

Gönüllü Hizmetler Derneği olarak “Sınır Tanıma Dünyayı Tanı” mottosu ile 61 yıldır Türkiye’de düzenlediğimiz uluslararası gönüllü çalışma kamplarımızı COVID-19 ve karantina sürecinde uluslararası dolaşımın durdurulması sebebiyle, hem gönüllülüğü hem de paylaşımı sürdürmek için sanal kamplar düzenlemeye başladık. Sanal kamplar, GHD bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Yaşayarak Öğrenme Merkezi’nin düzenlediği konuşma kulüplerinin bir kamp programı haline getirilmesiyle uygulanıyor. İngilizce ve Almanca dillerinde başlayan dünyanın ilk sanal konuşma kampları birçok farklı ülkeden gönüllü liderlerin desteğiyle yürütülüyor. Portekizce, Rusça, İspanyolca, Almanca ve İngilizce dilleri ile sürmesini planladığımız sanal kamplara dünyanın dört bir tarafından 2 hafta gibi kısa bir sürede 400’den fazla başvuru alındı.

Siz de bu sanal kamplarımızla ilgileniyorsanız www.gonulluhizmetlerdernegi.org  ve instagram’da @gonulluhizmetlerdernegi hesabımızdan bizi takip edebilir ve kayıt formu için bize mesaj ile ulaşıp kampa başvurabilirsiniz.

Etkinliklerimizin duyurularına sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz:

Instagram     : @gonulluhizmetlerdernegi
Facebook      : gonulluhizmetlerdernegi
Twitter         : gonulluhizder

Geleceğe dair umutlarımızı koruyor ve çok yakında sizlerle sağlıklı günlerde görüşeceğimize olan inancımıza sımsıkı sarılıyoruz!

Sevgilerimizle,

Gönüllü Hizmetler Derneği