ijgd Kuruluşu Almanya’da düzenlenecek uzun dönemli ESC projeleri için gönüllüler arıyor.

Herkese Merhaba!

Almanya’da düzenlenecek uzun dönemli ESC projeleri için gönüllüler aranmaktadır.

Her bir projeye göre proje faaliyetleri ve gönüllülerden beklentiler değişiklik göstermektedir.

Tüm projeler için son başvuru tarihi: 03.04.2022

Ayrıntılı bilgi için linkte  paylaşılan zip dosyası içindeki proje bilgi paketlerini ve gönüllü aranan kuruluş listesini inceleyebilirsiniz! **

Projelere verilen bilgileri dikkatle inceleyerek ve başvuru için izlenecek adımlara dikkat ederek başvurunuzu tamamlayınız!

Projelere başvuru yapmak isteyenler için:

  • Başvuru için gerekli belgeler (Fotoğraflı özgeçmiş, motivasyon mektubu, gönderici kuruluş destek yazısı) evs.berlin.applications@ijgd.de adresine mail olarak iletilecektir.
  • Motivasyon mektubunuzda hangi proje için başvuru yaptığınız bilgisi de yer almalıdır.  
  • Motivasyon mektubu her proje için ayrı ayrı düzenlenmeli ve her proje için motivasyonunuzu içeren bir yazı hazırlanmalıdır.
  • BAŞVURULAR GHD’YE GÖNDERİLMEYECEKTİR. GHD’ye gönderilen başvurular dikkate alınmamaktadır. 
  • Proje ile ilgili merak ettiklerinizi ve sorularınızı evs.berlin.applications@ijgd.de mail adresine iletebilirsiniz.
  • Gönüllü Hizmetler Derneği’nin gönderen kuruluşunuz olması için henüz bizimle görüşmediyseniz https://gonulluhizmetlerdernegi.org/esc/doldurulacak-belgeler/ ‘deki 3 belgeyi (CV, Motivasyon Mektubu, Ön görüşme belgesi) doldurup  esc@gonulluhizmetlerdernegi.org  ’a mail atmanız gerekmektedir.
  • GHD internet sitesinde yer alan belgeler linkin üzerine tıklanıldığında otomatik olarak indirilmektedir. Tarayıcınızın ‘İndirilenler’ kısmını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Başvurularınızda kolaylıklar dileriz!

** Aygıtınızın güvenlik ayarları zip dosyasını indirmenize engel oluyorsa; link üzerinde sağ tuş yaparak Bağlantıyı Farklı Kaydet seçeneği ile gerekli izinleri vererek indirebilirsiniz.