![](https://gonulluhizmetlerdernegi.org/wp-content/uploads/2022/03/Farkınfalık-1-642x1024.jpeg)
Koç Üniversitesi Gönüllülük Grubu’nun bu sene 3. yapılacak olan Farkındalık Zirvesi’nin teması çocuklar. 5-6 Mart 2022 tarihlerinde çevrimiçi gerçekleşecek zirve herkese açık ve ücretsiz.
![](https://gonulluhizmetlerdernegi.org/wp-content/uploads/2022/03/Farkınfalık-2.jpeg)
Birçok farklı konularda çocuk temasının işleneceği seminer ve atölyeleri izlemek için @kugonfarkindalik Instagram sayfası profilindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz.
Gönüllü Hizmetler Derneği’nin çocuk kampı programımız Düşlerim Gerçekleşiyor adına Nevin Başaran Alkan ve Rabia Maşaoğlu da son etkinliğin konukları olacaklar.
![](https://gonulluhizmetlerdernegi.org/wp-content/uploads/2022/03/Farkınfalık-3.jpeg)
![](https://gonulluhizmetlerdernegi.org/wp-content/uploads/2022/03/Farkınfalık-4.jpeg)