Yurt Dışı Gönüllü Çalışma Kampları Kayıtları Başlıyor!

Geleceğe dair umutlarımızı koruyarak şimdi her zamankinden daha istekli ve heyecanlı bir şekilde beklediğimiz yeni kamp dönemi için kayıtlarımızı 1 Ekim Perşembe günü açıyoruz!

2021 Uluslararası Gönüllü Çalışma Kampları için 1 Ekim 2020 Perşembe gününden itibaren Taksim/İstanbul’da bulunan dernek büromuza gelerek ya da internet sayfamız üzerinden kayıt olabilirsiniz.

İzmir veya çevresinde ikamet ediyorsanız, kayıtlarınızı İzmir temsilciliğimiz olan Upegem üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışı gönüllü çalışma kampları ve nasıl kayıt olunacağı hakkında bilgi sahibi olmak için, hazırladığımız filmlerimizi izleyebilir, sorularınızla ilgili olarak bize telefon numaramız veya workcamps@gonulluhizmetlerdernegi.org adresimizden eposta göndererek ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: 2019 yılında ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisi nedeniyle 2020’de yurt dışında bir kampa gitmek için kayıt yaptırmış olan ancak herhangi bir kampa gidemeyen gönüllülerimizin bir kısmı kayıtlarını 2021’de kullanmak üzere aktarmış bulunmaktadır. Bundan dolayı 2021’de bir kampa gitmek için yeni kayıt oluşturacak gönüllü adaylarımızın kayıt sıralamaları kaydını geçen yıldan aktaran gönüllülerimizden sonra başlayacaktır.

Dolayısıyla kısıtlı kotalarımız nedeniyle özellikle 18 yaş altı (14-17) yaş grubunda olan gönüllü adaylarımıza 1 Ekim itibariyle en geç 1 hafta içinde kayıt işlemlerini başlatmaları gerektiğini anımsatmak isteriz. Kotalarımız dolduktan sonra kayıt olacak gönüllüleri ancak yedek listemize kaydedebiliyoruz.

Haydi, siz de 2021’de hayatınıza bir kamp katın!