18 Yaş Altı Yurt Dışı Kamp Kotamız Doldu

2020 yılında yurt dışına yollayacağımız 18 yaş altı gönüllüler için 1 Ekim 2019’da başlattığımız kayıtların asil kotası 25 Ekim 2019 tarihinde doldu.

Bugünden sonra alacağımız kayıtlar yedek listemizi oluşturacak. Ancak geçmiş yılların deneyimleri yedek listemizden de 50 gönüllüyü yeni açılan kamplara ya da iptal eden gönüllülerin yerlerine yerleştirdiğimizi gösteriyor.  Bu nedenle henüz kayıt olmadıysanız bir an önce GÖNÜLLÜ HİZMETLER DERNEĞİ internetten başvuru formunu http://gonulluhizmetlerdernegi.org/kampcilik/internetten-kayit-online-basvuru-formu/ adresinden doldurup, kayıt ücretinin ilk taksitini de ödeyerek şanslı yedekler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Mart ayına kadar yerleşim garantisi vermeden yedek kayıt almayı sürdüreceğiz. Kamp yerleşimlerinin tamamlanacağı Nisan ayı sonunda hala yedek listede kalmışsanız, bu tarihten sonra yeni açılacak kamplara yerleşme şansınız olabilir. Ancak, en geç 31 Temmuz 2020’ye kadar sizi herhangi bir kampa yerleştiremezsek, ödediğiniz kayıt ücretini 200 TL kesintiyle geri ödüyoruz. 31 Temmuz’a kadar beklemek istemezseniz 30 Nisan’dan sonra istediğiniz tarihte kaydınızı iptal edebilir ve 200 TL kesinti ile kayıt ücretinizi geri alabilirsiniz.