Tıkla Destekle

FONZİP’İN HİZMETE SUNDUĞU “TIKLA, ÜCRETSİZ DESTEKLE” HİZMETİNİ KULLANARAK  YAPACAĞINIZ HER ALIŞVERİŞLE GHD’YE DESTEK OLABİLİRSİNİZ.

Nasıl ? 
Fonzip  aşağıda listesini göreceğiniz bir çok  online alışveriş sitesiyle  yaptığı anlaşma ile  bu sitelerden yapılan  alışverişlerin  bir kısmının, tüketiciye ek bir parasal yük yansıtmadan,   Derneklere / Vakıflara /  STK’lara bağış olarak dönmesini sağlıyor.

Fonzip Nedir ?
Fonzip  Dernek / Vakıf ve diğer  STK’lar için üye, aidat ve bağış yönetim imkanları sağlayan bir programdır. https://fonzip.com/

GHD olarak bizde Fonzip’in sunduğu olanakları kullanarak  tüm üye ve gönüllü bilgilerimizi güncel tutuyor,  etkinlik formlarımızı oluşturuyor,  kredi kart tahsilatlarımızı sistem üzerinden yapıyor,  üye aidat borçlarımızı topluyoruz.

Fonzip, yeni oluşturduğu, yurtdışında uzun zamandır kullanılan ve STK’lara önemli bir kaynak aktarımı sağlayan “Tıkla, Ücretsiz Destekle”   hizmeti ile de tüm STK’lara destek vermeye çalışmaktadır.

Tıkla, Ücretsiz Destekle”   hizmetini nasıl kullanacağım? 

  • Bu sayfanın en altındaki “Hemen Tıklai Destekle” bağlantısını tıkladığınızda Fonzip sayfasına yönlendirileceksiniz.
  • Fonzip  online alışveriş sitelerinden yapacağınız alışverişleri takip edebilmek ve bunun bir kısmının GHD’ye bağış olarak dönmesini sağlayabilmek için  sizlerin Fonzip / GHD veri tabanına üye olmanızı istemektedir.
  • Şu anda size GHD’den düzenli e-posta geliyor ve e-bültenimizi düzenli olarak alıyorsanız,  ya da herhangi bir etkinliğimize katıldıysanız zaten  Fonzip / GHD sistemi içindesiniz demektir. Bu durumda sadece şifrenizi güncelleyerek Fonzip sistemine giriş yapmanız gerekmekte.
  • Eğer bu güne kadar bizimle şu ana kadar hiçbir bağınız olmamasına karşın GHD’ye destek vermek için  alışverişinizi bizim üzerimizden yapmak isterseniz  Fonzip’e giriş yapmanız, birkaç kısa soruyu yanıtlayıp Fonzip / GHD veri tabanına üye olmanız gerekmektedir.
  • Kayıt oluşturmak için aşağıdaki “Hemen Tıkla, Destekle” bağlantısını tıklayın. Açılan sayfada “Kayıt Oluştur” düğmesini tıklayarak, kişisel bilgilerinizi girin ve şifrenizi oluşturun.
  • Artık yapacağınız tek şey listede bulunan  alışveriş sitesinin  görselini tıklamak. .
  • Artık Fonzip üzerinden giriş yaparak ulaştığınız  alışveriş sitesi yapacağınız  alışverişin belli bir kısmını   GHD’ye bağış olarak geri ödeyecek. Örneğin; Boyner %6, Trendyol %8, Teknosa %3.60, Mudo %7.5, Migros %3.5, Dominos Pizza % 2.50 gibi.
  • Unutmayın yapacağınız bu alışverişle GHD’ye aktarılacak olan  bağış / destek tutarı kesinlikle size parasal bir yük, ek bir masraf getirmeyecektir.
  • Belki biraz  uzun sürecek alışveriş sitenize ulaşmak, “ama damlaya damlaya göl olur” diye düşünürsek yapacağınız alışverişle tarafımıza ulaşacak her bir kuruşun bizim için önemli olduğunu unutmayın.

DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ…

HEMEN TIKLA DESTEKLE…

https://fonzip.com//tikla-destekle